Soft99 - jak najlepiej zadbać o swoj samochód?

Soft99 - jak najlepiej zadbać o swoj samochód?

Wydobycie piękna z samochodu wymaga dbałości o najdrobniejsze detale. Mycie, woskowanie, pielęgnacja tapicerki, to wszystko składa się na finalny efekt. prócz poświęconego czasu i pracy, detailing wymaga także użycia odpowiednich, dobrej jakości produktów. Japońska marka Soft99 od lat dostarcza najlepszych możliwych rozwiązań dla fanów motoryzacji. Co warto o niej wiedzieć i dlaczego wielu kierowców tak bardzo jej ufa? Jakie produkty Soft99 warto wypróbować we własnym garażu?

Co warto wiedzieć o marce Soft99?

Soft99 to marka, która powstała w Japonii - kraju słynącym z niebywałej precyzji i dbałości o poziom wykonania.  Jest obecna na rynku od przeszło 60 lat, choć początkowo nie cieszyła się popularnością na rynkach europejskich. Powodem nie była wcale przeciętna jakość produktów. Przeciwnie, Soft99 to wiodący producent wosków twardych, a także innych kosmetyków samochodowych. Żeby bliżej poznać markę,  warto zacząć od jej szczególnie rozpoznawalnych produktów.

Soft99 Fusso Coat

Pierwszą z propozycji od Soft99 jest syntetyczny wosk dedykowany lakierom czarnym oraz ciemnym. Fusso Coat jest oparty na technologii polimerów fluorowych, które tworzą zwartą, śliską powłokę na powierzchni lakieru. Powłoka utrzymuje się aż do 12 miesięcy. A jakie wykazuje działanie?

  • Chroni lakier przed blaknięciem (zatrzymuje promienie UV),
  • odpycha cząsteczki wody i brud,
  • usprawnia i przyspiesza proces mycia samochodu,
  • chroni przed działaniem kwaśnego deszczu,
  • pozostawia silny połysk.

W roku 2017 brytyjski AutoExpress przyznał lakierowi Fusso Coat miano najlepszego wosku samochodowego, co bardzo dobrze świadczy o jego jakości.

Soft99

Szukasz zaufanego sklepu, który jest dystrybutorem maki Soft99? Postaw na sklep online motogo.pl i zaufaj wielolteniemu doświadczeniu >>

Soft99 King of Gloss

Kolejny chętnie wybierany wosk twardy, cieszący się dużym zaufaniem. King of Gloss, jak sama nazwa wskazuje, nadaje silny połysk, który utrzymuje się aż do 3 miesięcy. Zapewnia też efekt hydrofobowy, który sprawia, że lakier odpycha wilgoć i brud. Skład wosku opiera się na naturalnych woskach, co zapewnia blask o wiele silniejszy, niż powłoki polimerowe. Co można zyskać, stosując wosk Soft99 King of Gloss?

  • silny, trwały blask lakieru,
  • odporność na brud oraz łatwiejsze odprowadzanie wody,
  • trwałość powłoki nawet do 3 miesięcy.

To wosk szczególnie chętnie wybierany przez zwolenników naturalnych produktów oraz tradycyjnych rozwiązań. Nic innego nie zapewni tak spektakularnego efektu wizualnego - z wyjątkiem wosku Carnauba.

Soft99 Authentic Premium

Twardy produkt pod postacią pasty, ze stuprocentowego wosku Carnauba to produkt najwyższej jakości, dla koneserów. Przezroczysta warstwa świetnie sprawdza się i prezentuje na wszelkich kolorach i odcieniach karoserii. Jego rozprowadzenie, jak zwykle w przypadku naturalnych wosków, wymaga nieco pracy - warto jednak ją wykonać, żeby ujrzeć efekt na własne oczy.

Wosk Soft99 Authentic Premium tworzy warstwę mniej trwałą niż woski syntetyczne, jednak jego główną zaletą jest głęboki, piękny blask. Przed zastosowaniem warto poświęcić czas na usunięcie zabrudzeń i drobnych zarysowań z pomocą glinki polerskiej. Ten wysokiej jakości produkt spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.