Wyprawka do szkoły - jakie artykuły szkolne wybrać?

Wyprawka do szkoły - jakie artykuły szkolne wybrać?

Plecaki, tornistry, piórnik to podstawowe przedmioty w wyprawce dla każdego malucha i nie tylko. Dzieci będą się cieszyły, jeśli na ich piórniku będzie widniała postać Disneya, z kolei nastolatkowie uczęszczający do liceum czy szkół ponadgimnazjalnych, stawiają na design, żeby przypodobać się rówieśnikom. Niezależnie czy dany produkt kupujemy dla niesfornego przedszkolaka, rozentuzjazmowanego pierwszoklasisty czy poważnego licealisty, powinniśmy mieć na względzie pojemność, jakość i oczywiście wygląd, który umili szkolne chwile. Specjaliści z sklep.lobos.pl radzą!

Plecak – najlepszy przyjaciel ucznia

Wygodny plecak pozwoli na bezpieczne noszenie ciężkich książek czy zabawek. Zadba o zdrowe plecy każdego ucznia, pomieści najważniejsze skarby oraz doda szkolnego uroku. Ważne, aby posiadał dużo przegródek i kieszeni, aby można było łatwiej odnaleźć w nim dane przedmioty. Istotną kwestią są również elementy odblaskowe, które pomogą zauważyć dziecko na drodze. Możemy zdecydować się na uniwersalne plecaki, które pasują zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki lub też na modele dedykowane każdemu z osobna. Uniwersalne sprawdzą się do każdej stylizacji, natomiast unikalne plecaki podkreślą wyjątkowość każdego dziecka. Wybór należy do nich!

tornister szkolny

źródło: https://sklep.lobos.pl/artykuly-szkolne-i-kreatywne/plecaki-tornistry-i-piorniki/tornister-smart-special-edition-princess-11351020-herlitz,prod288916,288916.html

Piórnik – niezbędny w każdym plecaku!

Dzięki piórnikowi pomieścimy wszystkie najpotrzebniejsze przybory szkolne w jednym miejscu! Długopis, pióro, ołówek, kredki, gumka, strugaczka, linijka, ekierka, cyrkiel, itd. - to wszystko pod ręką i to tak niewielkim kosztem! Skompletujmy z dzieckiem idealny zestaw, który pomoże mu szybciej i efektywniej pracować. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i nerwy na szukanie tak drobiazgowych rzeczy.

Piórnik możemy wybrać albo trzy-, dwu- lub jednokomorowy, z wyposażeniem lub do samodzielnego zagospodarowania przestrzeni. Dzieciom czy starszym uczniom, którzy mają mniej szkolnych akcesoriów, wystarczy piórnik tuba, w którym pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy.

zeszyt

Zeszyt – zapisz najważniejsze informacje!

Już w podstawówce uczymy się robić ważne notatki. Umiejętność tę możemy wykorzystać na studiach. Dzisiaj do wyboru mamy wiele rodzajów zeszytów – począwszy od tych w kratkę czy linię, skończywszy na zeszytach do muzyki, do techniki, itd. Żeby ułatwić rodzicom zadanie opisywania każdego przedmiotu, firmy zaczęły produkować zeszyty przeznaczone do konkretnych zajęć: do przyrody, matematyki, języka niemieckiego. Teraz mamy pewność, że żaden z nich nam się nie pomyli! Oprócz tego zachwycą nas różne wzory, które ubarwią każde smutne szkolne biurko.

Dodatkowe artykuły szkolne

Z dodatkowych rzeczy, które będą przydatne na konkretnych zajęciach, powinniśmy się zaopatrzyć w pisaki, kredki, plastelinę, farby, bloki rysunkowe. Dzięki nim nasze dzieci będą mogły w pełni rozwinąć swoje umiejętności!

Wszystko to możemy zakupić w hurtowaniach, które oferują cały asortyment dla uczniów jednak szczególnie polecamy sklep.lobos.pl

 

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.