Najciekawsze telefony Huawei

Najciekawsze telefony Huawei

Firma Huawei dziś jest uważana za drugiego pod względem wielkości producenta telefonów komórkowych. Jej telefony to przede wszystkim dowód na to, że przystępna cena może iść w parze nie tylko z ciekawym designem, ale i ze zdjęciami, które będą się charakteryzować wysoką jakością. Nic więc dziwnego, że dla wielu użytkowników telefony Huawei to obecnie tak zwany pierwszy wybór. Marka ma dość długą historię istniejąc na rynku już od roku 1987 i obecnie jest liczącym się światowym pracodawcą zatrudniającym tysiące osób. Warto zatem zastanowić się nad tym, jaki smartfon Huawei powinien nas zainteresować.

Huawei Mate 20 Pro

Gdy mówimy o telefonie Huawei Mate 20 Pro nie powinniśmy mieć wątpliwości, co do tego, że mamy do czynienia z imponującą maszyną. Oznacza to, że nawet osoby o bardzo dużych wymaganiach powinny być usatysfakcjonowane wyborem, jaki na nie czeka. Na uwagę zasługuje zatem choćby procesor Kirin 980, znakomita pamięć operacyjna 6 GB RAM, a także 128 GB pamięci wewnętrznej. Już ta wyliczanka imponuje, a przecież telefon ma nam do zaoferowania zdecydowanie więcej. Warto wspomnieć choćby o kamerce 24 Mpix, szerokim kącie 40 Mpix i ultra szerokim kącie 20 Mpix. Nic dziwnego, że mamy do czynienia z telefonem, któremu nawet wielbiciele fotografii nie będą w stanie wiele zarzucić. Imponuje także solidny akumulator dający pewność, że telefon można będzie wykorzystywać naprawdę intensywnie, a także wyświetlacz OLED o przekątnej 6,4 cala. Nad wyświetlaczem rozpływają się zresztą zarówno zwykli użytkownicy, jak i zawodowi recenzenci. Oglądanie filmów i granie w gry okazuje się być na nim czystą przyjemnością, dużo satysfakcji daje przy tym także korzystanie z nawet najbardziej wymagających aplikacji. Ciekawie prezentują się również zaokrąglone krawędzie ekranu. To nie tylko gwarancja wyjątkowego efektu, ale i doskonała korespondencja z eleganckim charakterem samego modelu. Twórcy zdecydowali, że telefon ten będzie działać na tak zwanym czystym androidzie, co może być pewnym utrudnieniem.

Inne interesujące propozycje

Jeśli wydaje się nam, że flagowiec jest rozwiązaniem zbyt zaawansowanym lub zbyt kosztownym, być może lepszym rozwiązaniem będzie Huawei Honor 10. Także linia Honor zdobywa dziś sobie coraz większą popularność. I tu możemy liczyć na oryginalny design, wyjątkowo dobry okazuje się przy tym również aparat. Dzięki obiektywowi 16 Mpix i 24 Mpix możemy wykonywać znakomite zdjęcia nawet wtedy, gdy mamy do czynienia z kiepskimi warunkami oświetleniowymi. Obudowa także może zaimponować. Została wykonana ze szkła i charakteryzuje się zjawiskową kolorystyką. To bez wątpienia jeden z najładniejszych modeli na rynku, a przecież spodobać może nam się również jego wnętrze na czele z procesorem kirin 970 i 128 GB pamięci wewnętrznej. Można liczyć na ten telefon nawet wówczas, gdy szuka się rozwiązania gotowego na jego naprawdę intensywne wykorzystywanie. Na przodzie telefonu pojawił się notch – modny ostatnio dodatek, na którym pojawiają się kolejne powiadomienia. Z kolei tylna część telefonu zawiera czytnik linii papilarnych. Nie każdy model zachwyca pod tym względem, tu jednak czytnik działa bez zastrzeżeń.

https://smartporady.pl/poradnik-zakupu/ktory-smartfon-huawei-wybrac/xjte_ilet

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.