Pisaki Fiorello, Bipunta, Pelikan do zadań specjalnych

Pisaki Fiorello, Bipunta, Pelikan do zadań specjalnych

Pisaki, kolorowe cienkopisy i zakreślacze cieszą się dużą popularnością. Oddanych użytkowników znajdują nie tylko wśród przedszkolaków i dzieci, które w swojej wyprawce na pewno znajdą pudełeczko z kolorowymi przyborami do pisania. Im więcej kolorów, tym lepiej! Korzystają z nich również starsi użytkownicy, dla których są nieodłącznym elementem dobrych i łatwych w odbiorze notatek. Pisaki Fiorello, Bipunta, Pelikan to narzędzia do kreatywnego przelewania swojej artystycznej wizji na papier, które zachwycą niejednego użytkownika szerokim zakresem swoich zastosowań. Kolory nie pozwalają na nudę i schematyczne myślenie - w końcu nic nie jest czarno-białe!

Sekret dobrych ocen

Uczniowie i studenci mają wiele różnych metod nauki i przyswajania nowych informacji. Wiąże się to z faktem, że ludzie nie są tacy sami pod względem dominacji zmysłów, którymi poznają rzeczywistość. Innymi słowy, niektórzy z nas są wzrokowcami, a inni słuchowcami. Ci, którzy mają wrodzoną umiejętność wykorzystania słuchu do przyswajania wiedzy są szczęściarzami, bo do skutecznego zapamiętania informacji czasem wystarczy im tylko obecność na wykładzie. Gorzej, jeśli ich jedynym źródłem wiedzy jest książka lub inne zapiski. Wzrokowcy z kolei najlepiej przyswajają informacje przedstawione w formie graficznej - tekst, schematy, wykresy. Na ich pamięć i koncentrację wpływ ma także kolor tekstu. Użycie pisaków Fiorello, Bipunta, Pelikan do robienia notatek to dla nich doskonałe rozwiązanie. Ulubione barwy sprawią, że nawet trudne do zapamiętania rzeczy nabiorą dla nas większego znaczenia. Zaowocuje to zwiększoną efektywnością pracy w szkole i na studiach. Pisaki to nie tylko kolorowy tekst. Można ich użyć do konstruowania takich elementów graficznych, jak mapy myśli, obramowania, schematyczne rysunki. Oprócz czystej treści, którą zawiera kolorowy tekst, wzrokowcy zapamiętają także rozmieszczenie elementów na kartce i łatwiej skojarzą przypisane im terminy lub definicje.

pisaki

Własny projekt to powód do dumy

Kreatywność fanów hand-made nie zna granic. Samodzielnie robione lub zdobione przedmioty to nie tylko sposób na rozwijanie umiejętności artystycznych i wyobraźni, ale także okazja do zaprezentowania swojego własnego stylu i oryginalnych pomysłów. Każdy znajdzie dla siebie jakąś technikę np. dekoracji bawełnianej torby lub T-shirtu. Pisaki do tkanin Fiorello świetnie nadają się do malowania po materiale i nanoszenia unikalnych wzorów i grafik. Są dobrze napigmentowane, dzięki czemu żywe kolory są dobrze widoczne na tkaninie, która nie wygląda na znoszoną.

Pisaki Fiorello, Bipunta, Pelikan dla najmłodszych

Kupując pisaki naszym pociechom, zapewniamy im ciekawiej spędzony czas w szkolnej ławce. Sprawdzą się zwłaszcza u najmłodszych dzieci, które oprócz nauki mają wiele aktywności artystycznych, przygotowywanych przez nauczycielki. Zestawy z większą liczbą kolorów raczej nie zmieszczą się do szkolnego piórnika, ale często sprzedawane są w poręcznym etui, które umożliwia ich bezpieczny transport z domu do szkoły. Wygodną opcją dla rodziców będzie poszukanie przyborów spieralnych, które da się usunąć z ubrań, gdy nasze dziecko poniesie wyobraźnia podczas tworzenia rysunków.

Więcej na stronie alibiuro.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.