Grando Wood - kolekcja płytek Opoczno inspirowana drewnem

Grando Wood - kolekcja płytek Opoczno inspirowana drewnem

Łazienka jest miejscem, w którym każdy chce się czuć komfortowo. To przecież wyjątkowe pomieszczenie, wymagające nie tylko wygody, ale i pewnego poziomu intymności. Nic więc dziwnego, że zarówno płytki ceramiczne Opoczno, jak i glazura tej firmy wykorzystywana do wykończenia łazienki, powinna odznaczać się nie tylko jak najwyższą jakością, ale i unikatowym stylem. Dziś trudno już zachwycać się jedynie tym, że płytki są równo ułożone. Tak od płytek podłogowych, jak i od ściennych oczekuje się czegoś więcej. Mówiąc o kafelkach ceramicznych Opoczno możemy mieć jednak pewność, że mamy do czynienia z kompletnymi zestawami stworzonymi po to, aby stylowo wykończyć łazienkę, począwszy od podłogo aż po sufit. Pozwala to na stworzenie pięknej przestrzeni, w której będziemy się czuć rzeczywiście komfortowo.

Opoczno to polski producent, który zajmuje się przede wszystkim właśnie produkcją kafelków. To także firma z długimi i pięknymi tradycjami założona jeszcze w roku 1883 przez Jana Dziewulskiego i braci Lange – Józefa i Władysława. Cała trójka inaugurowała biznes stawiający jej szereg wymagań, miała jednak jasno sprecyzowany cel, a tym było tworzenie unikatowych rozwiązań wysokiej jakości.

Poznaj płytki podłogowe Opoczno

Opoczno to firma, która może się pochwalić imponującym doświadczeniem. Jeśli zechcemy prześledzić jej historię, szybko dostrzeżemy, że pierwsze płytki podłogowe pojawiły się w sprzedaży już w roku 1900, choć wtedy sprzedawano je jeszcze pod szyldem „Dziewulski i Lange”. Z czasem płytki stały się popularne nie tylko na ziemiach polskich, ale i poza ich granicami. Nie stanowiło to przy tym zaskoczenia. Firma stawiała na szlachetne materiały i wprowadzała w ten sposób przełom na rynku. Kafelki pojawiały się nie tylko w domach prywatnych, ale również na podłogach ważnych instytucji takich, jak kościoły i instytucje użyteczności publicznej. Niektóre z nich zachowały swój oryginalny wystrój do dziś, choć historia nie zawsze była łaskawa dla ich wnętrz.

Dziś wśród najciekawszych kolekcji zwraca się uwagę przede wszystkim na płytki Grand Wood. To kolekcja gresów, w której można dostrzec silną inspirację drewnem. Kolekcja jest dostępna w trzech liniach i może być wykorzystywana z powodzeniem zarówno w salonie, jak i sypialni. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu umieścimy składające się na nią płytki, możemy mieć pewność, że dodadzą mu szyku, stylu oraz elegancji. Linie dają zresztą unikatowe możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy stworzyli dość chłodne pomieszczenie w skandynawskim stylu, możemy jednak również uzyskać ciepłą przestrzeń w tradycyjnych klimatach, a nawet styl rustykalny nazywany też francuskim. Każdy może więc znaleźć styl dopasowany do przestrzeni, w której się znajduje. Kolekcja Grand Wood zachwyca także dlatego, że pozwala nam cieszyć się naturalnym wyglądem płytek. Wystarczy spojrzeć na ich usłojenie, aby przekonać się, że piękno drewnianych płytek możemy przenieść nawet do łazienki, pomieszczenia, w którym klasyczne drewno nigdy nie jest mile widziane. Płytki pokocha zarówno fan klasyki, jak i nowoczesności.

https://modnalazienka.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.