Panele ścienne 3D EHO Muteboards oraz ich funkcjonalność

Panele ścienne 3D EHO Muteboards oraz ich funkcjonalność

EHØ to panele 3D, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz oryginalnym wzornictwem. Drewniana ściana panelowa bardzo ciekawie prezentuje się na ścianie, jednocześnie pełni najważniejszą swoją funkcję, czyli poprawę akustyczności pomieszczeń. Elementy drewniane umieszczone na ścianie tworzą trójwymiarową teksturę, która z pewnością może urozmaicić pomieszczenie. 

Pofałdowanie powierzchni 3D obejmuje wysklepienia oraz wgłębienia na całej powierzchni. Obszar podstaw oraz wysokość poszczególnych wysuniętych piramidek jest różnorodna. Zaś głębokość pofałdowania może sięgać nawet do 80% jego grubości. Ta różnorodność głębokości sprawia, że efektywność rozpraszania fal akustycznych paneli dekoracyjnych 3D jest dużo większa. Jak wygląda tylna ściana panelu? Zaopatrzona jest w rowki odprężające, które zapewniają zmniejszenie naprężeń. 

Moduły EHØ i ich funkcjonalność konstrukcji

Dekoracyjne panele akustyczne zostały stworzone w celu niwelowania niekorzystnych pogłosów we wszelkich pomieszczeniach użyteczności publicznej. Parametry techniczne paneli EHØ spełniają wszelkie ustalone kryteria, które zostały określone przez normę PN-B-02151-4:2015-06.
Panele ścienne akustyczne posiadają podwyższony współczynnik rozpraszania i pochłaniania dźwięków.  Fale akustyczne o wysokich częstotliwościach są rozpraszane prze jego fakturę, natomiast fale akustyczne o średnich i niskich częstotliwościach są pochłaniane dzięki szczelinom dylatacyjnym, materiałowi tłumiącemu, który wypełnia przestrzeń za panelem dekoracyjnym. Co więcej, kolejna ich funkcja obejmuje izolację cieplną, która wpływa na redukcję kosztów ogrzewania danego pomieszczenia. 

panele 3D

Nowoczesne wzornictwo paneli 3D

Akustyczne panele 3D są funkcjonalnym zaaranżowaniem wystroju wnętrza, szczególnie tego, które znajduje się w starym budownictwie. Dlaczego? Jest to spowodowane występującymi problemami związanymi z nadmierną hałaśliwością. W celu zminimalizowania przedostawania się dźwięków, można stworzyć dźwiękoszczelną barierę w postaci ściany wyłożonej panelami akustycznymi. Estetyczne wzornictwo zaaranżuje niemal każde małe jak i duże pomieszczenie. Drewniane panele 3D to ekologiczna i ekonomiczna technologia. Która została oparta na zasadach zrównoważonego rozwoju. 

Panele ścienne 3D EHØ

Drewniane panele ścienne 3D to oryginalny rodzaj zdobnictwa oraz aranżacji wnętrz. Najczęściej wykorzystywany jest w biurach oraz mieszkaniach. Panele ścienne 3D pozwalają za zastosowanie pomysłowych rozwiązań w każdym, wnętrzu. Dzięki nim możliwe jest stworzenie wyjątkowej kompozycji, która doda pomieszczeniu indywidualności. Zaletą paneli jest ich wysoka jakość oraz wytrzymałość. Można ją porównać do gładzi czy też tynku gipsowego. Co więcej, drewniane ścienne panele 3D EHO Muteboards dostępne są w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Ich powierzchnia jest tak skonstruowana aby możliwe było pomalowanie ich kolorem zbliżonym do ściany. 

Trójwymiarowe drewniane panele ścienne za każdym razem tworzą oryginalne kompozycje, które można układać w wybrany i indywidualny wzór. Pomimo tego, że posiadają nieregularne kształty to idealnie ze sobą współpracują i się dopełniają. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.