Jak działają i gdzie znajdują zastosowanie sprężarki Turbocor?

Jak działają i gdzie znajdują zastosowanie sprężarki Turbocor?

Sprężarki chłodnicze znanej marki Turbocor to doskonałe urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w instalacjach chłodniczych, szczególnie wtedy, gdy zależy nam, by nie przyczyniać się do degeneracji środowiska naturalnego. Znalezienie rozwiązania, które nie wpływałoby na ciągle postępujący efekt cieplarniany oraz które nie generowałoby coraz wyższych cen nośników energii, stało się kwestią niezbędną, stąd też propozycja skorzystania ze sprężarek Turbocor.

Sprawdzona australijsko-amerykańska jakość

Sprężarka Turbocor jest połączonym efektem pracy australijskich i amerykańskich specjalistów z firmy Danfoss, znanej z tego, że w swoich badaniach korzysta z nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz centrów badawczych. Rezultatem ich starań jest obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie wśród sprężarek chłodniczych, czyli odśrodkowa dwustopniowa konstrukcja posiadająca magnetyczny wał oraz podwójny wirnik roboczy. Warto również zwrócić uwagę na inne aspekty tego urządzenia, takie jak zintegrowany system sterowania, brak systemu smarowania, możliwość realizowania płynnej regulacji wydajności chłodniczej czy też niski prąd rozruchowy. Są to olbrzymie zalety produktu, uważane za rozwiązanie bezpieczne i sprawdzone, a także sprzyjające ochronie środowiska. Technologia Danfoss Turbocor® to sprawdzona marka, testowana i doceniona przez producentów sprężarek na całym świecie. Posiada również wymagane certyfikaty jakości, w tym USA EPA, AHRI/ASHRAE USA, Natural Resources Canada oraz Institute of Refrigeration z Anglii.

Sprężarka Turbocor – efektywność i skuteczność w zastosowaniu

Sprężarka Turbocor znajduje zastosowanie w systemach klimatyzacyjnych, świetnie  także sprawdzając się na przykład w agregatach wykorzystujących wodę lodową. Nowoczesność połączona ze skutecznością, czego przykładem jest sprężarka Turbocor, to prawdziwa przyszłość, po którą warto sięgnąć już dziś.

Sprężarka ta to nie zwykły sprzęt, ale wysokiej klasy maszyna elektroniczna, komputer, który wykazuje się unikalnym połączeniem z systemem sterowania, dzięki czemu może ona być kontrolowana pod względem aż 150 różnych parametrów. Takie rozwiązanie zapewnia znacznie mniejszy niż w innych urządzeniach pobór mocy oraz komfortową możliwość pracy zdalnej (na odległość do 500 metrów), co znacząco ułatwia eksploatację maszyny. Sprężarka Turbocor jest bezolejowa. Brak pompy olejowej i całej związanej z tym elementem części automatyki, potrzebnej w jej instalacji, sprawia, że niezawodność sprężarki Turbocor znacząco wzrasta. Poza tym brak oleju w obiegu chłodniczym również działa w korzystny sposób na takie aparaty jak skraplacz czy parownik, obniżając bądź stabilizując dzięki temu generowane parametry ciepła.

Łatwość dostępu na całym świecie

Jeśli ktoś jest zainteresowany sprężarkami Turbocor, zakupienie ich jest bardzo proste – należy tylko złożyć stosowne zamówienie poprzez stronę internetową firmy Danfoss.

Sprzęt ten produkowany jest w Tallahassee na Florydzie i w Szanghaju w Chinach, a zakłady produkcyjne mogą pochwalić się odpowiednimi certyfikatami jakości (między innymi ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015). Poza tym stacjonarne centra sprzedaży rozlokowane są także na terenie USA, Europy oraz Azji, obsługując tym samym klientów na całym świecie.

Sprężarki Turbocor to naprawdę sprzęt najlepszej jakości – nowoczesny, wydajny i posiadający ciekawe rozwiązania technologiczne.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Bądź na bieżąco z wiadomościami gospodarczymi, motoryzacyjnymi i technologicznymi z kraju i ze świata.